Erwin Pendl*
(Wien 1875-1945) "Maria Zell", signiert Erwin Pendl, Aquarell auf Papier auf Karton, 30,5 x 17,5 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
02.07.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 750,-
Erwin Pendl*
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.07.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 25.06. - 02.07.2014 |